Yöneticilerimiz
Özgür NEHİR
Genel Müdür - 404565

Özgür NEHİR

İstanbul Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, Jeofizik Mühendisliği Bölümü’nden 2005 yılında mezun olan Özgür NEHİRaile işletmesi olan Ağva Paradise Otel’de çalışma hayatına başladı. 2009 yılında değerleme şirketleri için çözüm ortaklığı yaparak sektöre adım attı. 2010 yılında “Değerleme Asistanı” olarak işe başladığı Eva Gayrimenkul Değerleme ve Dan. A.Ş.’den 2013 yılında “Yönetici” olarak ayrıldı. Sektörde aktif görev aldığı süre boyunca birçok nitelikli taşınmazın değerleme, geliştirme ve fizibilite çalışmalarında ve kontrolünde görev aldı. Ankara merkezli Dora Gayrimenkul Değerleme A.Ş. firmasının “İstanbul Bölge Müdürü” olarak firmanın İstanbul’daki ofis kuruluşunu, organizasyon oluşumunu ve yönetimini gerçekleştirdi. 2013 yılı ikinci yarısından itibaren, kuruluşunda etkin rol aldığı şirketimizde Sorumlu Değerleme Uzmanı/ Genel Müdür” görevini üstlenmiştir.

 

 

Volkan YEDİKARDAŞLAR
Genel Müdür Yrd. - 402076

Volkan YEDİKARDAŞLAR

Yıldız Teknik Üniversitesi, Jeodezi Ve Fotogrametri Mühendisliği Bölüm’ünden 2005 yılında mezun olan Volkan YEDİKARDAŞLAR, halen İstanbul Üniversitesi – Gazikent Üniversitesi ortak programında İşletme Bölümü yüksek lisans öğrencisidir. İş hayatına Entes İnş. Taah. A.Ş. ile Afganistan’da yol şantiyesinde “Teknik Ofis Mühendisi” olarak başlamıştır. 2006 yılında gayrimenkul değerleme sektöründe, TSKB Gayrimenkul Değerleme ve Dan. A.Ş.’de “Gayrimenkul Değerleme Uzman Yardımcısı” olarak çalışmaya başlamış, 2007-2009 yıllarında EPOS Gayrimenkul Dan. ve Değ. A.Ş. ’de ve Lider Gayrimenkul Değerleme A.Ş.’de çalışmalarına devam etmiştir. 2009 yılı son çeyreği itibariyle “Gayrimenkul Değerleme Uzmanı” olarak Eva Gayrimenkul Değerleme ve Dan. A.Ş.’de başladığı görevine, “Değerleme Departmanı Müdürü” olarak 3 yıldan uzun bir süre devam etmiştir. 2011 yılı itibariyle SPK lisanslı Gayrimenkul Değerleme Uzmanı olan Volkan Yedikardaşlar, 2013 yılında Gerçek Otomobilcilik San. Tic. A.Ş.’de “Gayrimenkul Geliştirme Müdürü” olarak görev almış ve şirketin gayrimenkul yatırımları konusunda danışmanlığını yapmıştır. Gayrimenkul piyasasında değerleme, danışmanlık, geliştirme ve fizibilite konularında yaklaşık 10 yıllık tecrübesi bulunmakta olup, 2013 yılı ikinci yarısından itibaren, şirketimizin kuruluşunda yer almış ve “Sorumlu Değerleme Uzmanı/ Genel Müdür Yardımcısı” görevini üstlenmiştir.

 

Bora ATLI
Değerleme Direktörü - 401826

Bora ATLI

Kocaeli Üniversitesi, Jeofizik Mühendisliği Bölümü’nden 2004 yılında mezun olan Bora ATLI, PNP Makine ve Otomasyon firmasında “Yönetici” olarak çalışma hayatına başladı. 2007 yılında “Değerleme Uzman Yardımcısı” olarak işe başladığı Turyap Gayrimenkul Değerleme A.Ş. firması bünyesinde yaklaşık 2.200 adet farklı nitelikli taşınmazın değerleme, geliştirme ve fizibilite çalışmalarında yer almış olup 2011 yılında “Değerleme Uzmanı” olarak ayrıldı. 2011 yılında SPK lisanslı Gayrmenkul Değerleme Uzmanı ünvanı alan Bora Atlı, 2012 yılında Eva Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. firmasında “Lisanslı Rapor Kontrolörü” olarak işe başlamış olup yaklaşık 2.500 adet farklı nitelikli taşınmaza dair düzenlenmiş değerleme ve fizibilite raporlarının kontrolünde görev almıştır. 2013 yılı ikinci yarısından itibaren, şirketimizin kuruluşunda yer almış ve “Değerleme Direktörü” görevini üstlenmiştir.

 

Vesile Esin Emir ÇAKIROĞLU
Ege Bölge Yöneticisi - 405839
 

Esin ÇAKIROĞLU

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Jeodezi ve Fotogrametri Bölümü'nden 2010 yılında mezun olan Vesile Esin Emir ÇAKIROĞLU, 2010 yılında değerleme sektöründeki kariyerine  Çınar Taşınmaz Değerleme  ve  Müşavirlik   A.Ş.'nde "Değerleme Uzman Yardımcısı" olarak  başladı. Daha sonra 2011-2012  yılları  arasında  Turyap Gayrimenkul Değerleme A.Ş.’nde,  2012-2015  yılları  arasında  Denge  Değerleme A.Ş.’ nde "Değerleme Uzmanı" ve ardından " Kontrolör" pozisyonlarında görev almıştır. 2015 yılı Ekim ayı itibariyle şirketimizde kontrolör olarak çalışmaya başlamış ve 2017 yılı Şubat ayı itibariyle "Ege Bölge Yöneticisi" görevini üstlenmiştir.

 

Yasin GÖNCÜ
Yönetici - 405089
Yasin GÖNCÜ

Askerden önce çalışma hayatına atılan Yasin GÖNCÜ, askerlik görevini tamamladıktan sonra, 2011 yılında “Değerleme Uzman Yardımcısı” olarak işe başladığı Turyap Gayrimenkul Değerleme A.Ş. den 2012 yılında ayrıldı. Aynı yıl içerisinde Eva Gayrimenkul Değerleme ve Dan. A.Ş. firmasında “Değerleme Uzmanı” olarak çalışmaya başlamış olup 2013 yılında “Kontrolör” 2014 yılında “Ekspertiz Departmanı Sorumlusu” görevlerini üstlenerek 2015 yılı Aralık ayına kadar sürdürdü. Sektörde aktif görev aldığı süre boyunca birçok nitelikli taşınmazın değerleme, geliştirme ve fizibilite çalışmalarında ve kontrolünde görev almıştır. Personel seçimi, eğitimi ve yönetimi konularında deneyimi bulunmaktadır. 2015 yılı Ocak ayı itibariyle şirketimizde kontrolör olarak çalışmaya başlamış ve 2016 yılı Aralık ayı itibariyle şirketimizde "Yönetici" görevini üstlenmiştir.

 

 

Merih KÖKSALAN
Yönetici - 403697
Merih KÖKSALAN

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi 200-2003 yıllında İşletme-Lisans bölümünde eğitim gördükten sonra bu bölümden ayrılıp 2003 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü’ne geçen ve bu bölümden 2009 yılında mezun olan Merih KÖKSALAN, mezun olmadan önce 2006 yılında İLKE Planlama LTD. ŞTİ. ‘de şehir plancısı adayı/stajyer olarak çalışma hayatına başladı.  2007 yılında Gayrimenkul Değerleme Sektörü’nde Reel Gayrimenkul Değerleme A.Ş. ‘de Değerleme Uzman Yardımcısı/Ön Kontrol Sorumlusu olarak göreve başladı. 2009 yılında ilgili lisans bölümünden mezun olduktan sonra Değerleme Uzmanı- Kontrolör seviyesinde çalışmaya devam etti. Aynı firmada 2015 yılı şubat ayına kadar görev aldığı süre boyunca birçok nitelikli taşınmazın değerleme, geliştirme ve fizibilite çalışmalarında bulunmuştur.  2015 yılı şubat ayında şirketimizde kontrolör olarak çalışmaya başlamış ve 2016 yılı aralık ayı itibariyle şirketimizde “Yönetici” görevini üstlenmiştir. 

 


Fatma KOÇ KESEN
Yönetici - 402238
Fatma KOÇ KESEN

Sakarya Üniversitesi, İktisat Bölümü’nden 2007 yılında mezun olan Fatma KOÇ KESEN, iş hayatına Standart Gayrimenkul Değerleme Uygulamaları A.Ş.’de “Gayrimenkul Değerleme Uzman Yardımcısı” olarak çalışmaya başlamıştır. Standart Gayrimenkul Değerleme Uygulamaları A.Ş.’de yaklaşık 7 yıl çalışmış olup, sırasıyla “Gayrimenkul Değerleme Uzman Yardımcısı”, “Gayrimenkul Değerleme Uzmanı” ve “Sorumlu Değerleme Uzmanı” olarak görev almıştır. Firmanın kapanması sonucu Temmuz 2015’de firmadan ayrılarak Burgan Finansal Kiralama A.Ş.’de “Yönetici” olarak işe başlamıştır. Gayrimenkul piyasasında değerleme, danışmanlık, geliştirme ve fizibilite konularında yaklaşık 9 yıllık tecrübesi bulunmaktadır. 2017 Temmuz ayı itibariyle,  şirketimizde “Yönetici” görevini üstlenmiştir.

Burcu SOYGÜDEN
Planlama Yönetmeni

Burcu SOYGÜDEN

2010 yılında Aktif Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş de “Planlama Sorumlusu” olarak çalışmaya başlayan Burcu SOYGÜDEN, 2013 yılında Ankara merkezli Dora Gayrimenkul Değerleme A.Ş.’de “Planlama Yönetmeni” olarak görev almıştır. 2013 yılı ikinci yarısında, kuruluş aşamasından itibaren, şirketimizde “Planlama Yönetmeni” görevini üstlenmiştir. 

 

Dilek UTKU
İdari İşler Yönetmeni

DİLEK UTKU

2009 yılında Eva Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş de “Operasyon Asistanı” olarak çalışmaya başlayan Dilek UTKU, 2012 yılında “Mali ve idari İşler Sorumlusu” olarak ayrıldı. 2013 yılı ikinci yarısında, kuruluş aşamasından itibaren, şirketimizde “İdari İşler Yönetmeni” görevini üstlenmiştir. 

 

Selin ÇALIŞKAN
Kurumsal İletişim ve Pazarlama Yönetmeni
Selin ÇALIŞKAN Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Selin Çalışkan, 2013 yılında Aktif Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’ de “Planlama Sorumlusu” olarak çalışma hayatına başlamıştır. Aynı Firmadan 2015 yılında “Planlama Yönetmeni” olan görevinden ayrılarak, İstanbul Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’ de “Kurumsal İlişkiler Sorumlusu” olarak devam etmiştir. 2016 yılının son çeyreğinden itibaren Galata Taşınmaz Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’ de “Kurumsal İletişim ve Pazarlama Yönetmeni” olarak görevini üstlenmiştir.

© 2015 Her Hakkı Saklıdır. Galata Taşınmaz Değerleme ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.

Merkez
Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. Ofisim İstanbul B Blok Kat:9 D: 54-55
Maltepe/İSTANBUL
Tel:0216 576 55 66, Fax: 0216 576 55 67

info@galatadegerleme.com

Akdeniz Bölge
Kırcam Mahallesi, Perge Bulvarı, Emine Melli İş Merkezi C Blok No:71/13 Muratpaşa / Antalya

Ege Bölge
Mansuroğlu Mah. 1593/1 Sk. Lider Centrio 4B Blok D:2 Bayraklı / izmir