Hakkımızda

NEDEN GALATA ?

Galata Taşınmaz Değerleme, ismini tarihi Galata Kulesi’nden almıştır.

Galata Kulesi tarihi açıdan İstanbul’un en zengin semtlerinden biri olan Galata’da 528 yılında inşa edilmiştir ve şehrin en önemli sembolleri arasında yer alan tarihi bir mirastır. Dönemin en büyük binası niteliğini taşıyan kule Bizanslılar tarafından da Büyük Kule olarak anılmıştır.

Yüzyıllara meydan okumuş olan kulenin, görkemli bir şekilde gökyüzüne doğru yükseldiği son hali 1348 yılında Cenevizliler tarafından verilmiştir.

 

İstanbul şehrini en güzel gözlemleyen ve gözetleten kule, yabancı kaynaklarda dahi İstanbul dendiğinde şehrin vazgeçilmez bir silueti olarak tarih boyunca resmedilmiş önemli bir eserdir. Galata Kulesi’nin en kıymetli ve değer biçilmez taşınmazlardan biri olduğu da bilinmektedir.

 

Şirketimiz de Galata Kulesi’nden esinlenerek kalıcı ve benzersiz olmak gayesindedir. Nasıl ki Galata’dan İstanbul’u izlemek şehre daha farklı bakabilmek ise biz de hizmet verdiğimiz değerleme sektörüne tarafsız, yenilikçi ve güçlü bir bakış açısıyla bakarak fark yaratmak hedefindeyiz. Tıpkı Kulenin İstanbul’a kazandırdığı ayrılmaz bir siluet oluşu gibi değerlemeye katacağımız fark ile sektördeki farkımızı sürdürmek hedefiyle hareket etmekteyiz.

 

 

 

 

Galata Taşınmaz Değerleme ve Danışmanık Hizmetleri A.Ş.;

Gayrimenkul Değerleme, Proje Değerleme ile Gayrimenkul Geliştirme ve Proje Yönetimi üzerine teknik destek hizmeti sunan uzmanlık ve hizmet kuruluşudur.

Şirketimiz, kuruluşundan bu yana geçen süre içinde, güçlü teknik kadrosu, deneyimleri, bilgi birikimi, sorunları çözmede kullandığı yaklaşımlar ve sektördeki kariyeri bakımından, piyasada güçlü ve kalıcı bir yer edinmek ve konusunda önde gelen kuruluşlar arasında yer almak amacı ile hizmet vermektedir.

Sunduğumuz hizmetler ve yaptığımız işler, Şirketimizin; Teknik Gücünün ve Güvenilirliğinin en önemli göstergeleridir. Bununla birlikte, şirketimizi oluşturan kurumsal yapımız, teknik insan gücümüz, hizmet sunduğumuz müşterilerimiz ve işbirliği içinde bulunduğumuz kuruluşlar, çözüm üretmedeki etkinliğimizin ve sürekliliğimizin güvencesidir.

© 2015 Her Hakkı Saklıdır. Galata Taşınmaz Değerleme ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.

Kozyatağı Mahallesi, Bayar Cad., No:97, Demirkaya İş Merkezi, D:11-12
Kadıköy/ İstanbul
Tel:0216 576 55 66, Fax: 0216 576 55 67

info@galatadegerleme.com